Jestes tutaj: Home » MUZYKA » „Spotkanie z Gwiazda w Poema Cafe”

„Spotkanie z Gwiazda w Poema Cafe”

Spotkanie z Haliną Benedyk i Marco Antonellim w Poznaniu
23.07.2012 r.  Godz: 19:00
Kawiarnia Poema Cafe
ul. Langiewicza 2
WSTĘP WOLNY!

Halina i Marco to niezwykły duet polsko-włoski, to ich w 1984 roku pokochała cała Polska za „Frontiere” wykonaną na Festiwalu w Sopocie. W 2010 roku Artyści spotkali się ponownie by nagrać polsko-włoska płytę z pięknymi piosenkami włoskimi  i neapolitańskimi. Są po koncertach w Polsce na których publiczność wzrusza się do łez i bawi razem z  nimi przy wspólnie śpiewanych polsko-włoskich przebojach, które nagrali w 2012 roku. A 23 lipca spotkają się ze swoimi Fanami, opowiedzą o występach, współpracy i nie tylko a także zaśpiewają „Frontiere” oraz inne znane polsko-włoskie piosenki!

– „Halinka i Marco to niezwykle ciepły duet o pięknym głosie. Mimo, że stale koncertują w całej Polsce to w Poznaniu ostatnio zaśpiewali rok temu. Razem z Kawiarnią Poema Cafe postanowiliśmy zorganizować wyjątkowe spotkanie z polsko-włoskim duetem” – mówi Robert Stępiński- współorganizator imprezy.- „Podczas spotkania przy filiżance kawy i dobrym kawałku ciasta będzie można posłuchać rozmowy z Haliną i Marco o ich karierze a także razem z nimi zaśpiewać włoskie przeboje!„- dodaje R. Stępiński.

W trakcie spotkania będzie możliwość nabycia płyty: Halina Benedyk & Marco Antonelli „Frontiera”, zdobycia autografów gwiazd oraz wykonania pamiątkowego zdjęcia!

Goście: Halina Benedyk i Marco Antonelli
Prowadzenie: Agata Wawrzyniak i Robert Stępiński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× dwa = 14

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 209 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony