Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Leo Rodirguez hitem wakacji?

Leo Rodirguez hitem wakacji?

Czy to Leo Rodirguez będzie nowym obiektem westchnień polskich nastolatek i autorem najchętniej odtwarzanej tego lata piosenki? Wszystko na to wskazuje, bowiem napisany i zaśpiewany przez niego kawałek „Bara Bará Bere Berê” już podbija rozgłośnie radiowe i portale społecznościowe daleko poza ojczystą Brazylią – na jego punkcie oszalały już takie kraje jak Francja, Włochy, Hiszpania i Portugalia.

I nie tylko za sprawą chwytliwego tytułu piosenki i gorących klimatów sertanejo (spopularyzowanych ostatnio przez Michela Telo czy Gusttavo Limę) ale i świetnej prezencji, którą na głowę bije swoich konkurentów. Jak szybko ulegnie mu Polska? Wydaje się to tylko kwestią czasu: Leo ma 23 lata, dużo energii, pomysłów i determinacji, aby dotrzeć ze swoją muzyką w dosłownie każdy zakątek świata!

Jeszcze tego lata planowana jest premiera debiutanckiej płyty Leo Rodrigueza p.t. „Atmosfera”, łącząca w sobie wszystko, co najlepsze w muzyce pop, funk i sertanejo.

Sony Music Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


6 + dziewięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 823 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony