Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Koncert Sade „Bring me Home – Live 2011” 18 lipca w Multikinie

Koncert Sade „Bring me Home – Live 2011” 18 lipca w Multikinie

Najlepiej sprzedający się w Polsce zagraniczny zespół ostatnich lat przygotował najważniejsze koncertowe DVD roku 2012 – i nie ma w tym cienia przesady: wystarczyło kilka dni aby DVD/Blu-ray „Bring Me Home – Live 2011” pokrył się w naszym kraju aż Podwójną Platyną!

Kto miał okazje widzieć Sade w akcji w listopadzie ub. r. w łódzkiej Arenie – tego nie trzeba długo przekonywać. Koncert brytyjskiej formacji stał się wydarzeniem niezwykłym nie tylko dlatego, że odbył się w Polsce po raz pierwszy. Jego magia polegała na połączeniu głosu Sade z przepiękną oprawą graficzną i specjalnymi wizualizacjami – innymi dla każdego śpiewanego hitu (gigantyczna kula dyskotekowa, czerwone kotary, wyświetlane na ogromnych ekranach pejzaże, specjalnie nakręcone na tę okazję klipy, podnośniki, itd.). Wszyscy, którzy na wyprzedany koncert nie mieli okazji się dostać – mają okazję przeżyć te magiczne 2 godziny w Multikinie. Trafiły tu 22 utwory koncertowe (od najstarszych – ‘Smooth Operator’, ‘Your Love Is King’ – po najnowsze, w tym ‘Soldier of Love’ i ubiegłoroczny hit ‘Love is Found’) – sfilmowane przez Sophie Muller, światowej sławy artystkę odpowiedzialną za wizualną stronę zarówno koncertu, jak i większości teledysków Sade. Warto dodać, że reżyserka za swoje dzieło otrzymała 2 nominacje do przyznawanych przez branżę koncertową nagród Pollstar Awards – w kategorii „Najbardziej Kreatywna Produkcja Sceniczna” i „Najlepsza Trasa Koncertowa 2011”.

Poniżej pełna lista kin, w których odbędzie się wydarzenie Sade „Bring me Home – Live 2011”

18 lipca 2012, godz. 20:00, MULTIKINO

Multikino Zabrze
Multikino Warszawa Ursynów
Multikino Kraków
Multikino Warszawa Targówek
Multikino Wrocław Pasaż
Silver Screen Lodź
Multikino Bydgoszcz
Multikino Szczecin
Multikino Kielce
Multikino Rzeszów
Multikino Złote Tarasy
Multikino Gdynia
Multikino Poznan51
Multikino Poznań Stary Browar
Multikino Słupsk

Bilety w cenie 15 złotych do nabycia w kasach biletowych oraz online na www.muliktino.pl

Bilety na Fan Page’u Multikino Polska na portalu facebook.com w cenie 12 złotych.

Koncert  Sade „Bring me Home – Live 2011” będzie również dostępny dla fanów akcji Środy z Orange. Wysyłając SMS o treści FILM pod numer 241, telefonując pod numer *200 lub logując się na stronie www.orange.pl można otrzymać kod uprawniający do zakupu dwóch biletów w cenie jednego. Otrzymany kod należy pokazać w kasie Multikina.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.multikino.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem − 3 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 598 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony