Jestes tutaj: Home » FILM » Bestie z południowych krain – objawienie Zeitlina

Bestie z południowych krain – objawienie Zeitlina

Już za sześć dni światowa premiera sensacji tegorocznego festiwalu w Sundance – Beasts of the Southern Wild. Polscy widzowie pójdą do kin czternastego października.

Najlepszy amerykański debiut ostatniej dekady jest dzieckiem Benha Zeitlina, człowieka-orkiestry, który pracę nad filmem zaczął od napisania scenariusza, następnie zajął krzesło reżyserskie, a ostatecznie współtworzył także muzykę do Bestii Wyszło cudownie.

„Film rozgrywa się w krainie zalanej przez powódź o apokaliptycznych rozmiarach. Grupa ocalonych zamieszkuje skrawki suchego lądu i szykuje się do walki z bestiami, które pod wpływem kataklizmu przebudziły się z tysiącletniego snu. Główną bohaterką jest mała dziewczynka, mająca wyjątkowy kontakt ze światem natury. Swój dar przetrwania i niezwykłą mądrość przeciwstawi nadciągającemu niebezpieczeństwu”.

Zdumiewająca, fascynująca, wzruszająca i piękna filmowa przygoda, która zabiera nas do innego świata.
Firstshowing.net

Magiczny i tajemniczy.
The Guardian

Przepiękna baśń.
Slant Magazine

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć − = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 813 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony