Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Aerosmith pokazują teledysk i przesuwają premierę płyty

Aerosmith pokazują teledysk i przesuwają premierę płyty

Powrót legendarnej grupy Aerosmith jest już faktem, ale na jego efekt w postaci płyty trzeba będzie poczekać dłużej niż zapowiadano. Mająca ukazać się pod koniec sierpnia 15-sta płyta w dyskografii  dinozaurów rocka „Music From Another Dimension” w sklepach na całym świecie pojawi się ostatecznie 6  listopada.

Na pocieszenie zespół umieścił właśnie w sieci teledysk do pierwszego oficjalnego singla z płyty – kawałka „Legendary Child”. Jest to pierwsza część dłuższej opowieści, jaką będzie nam dane obejrzeć w klipach do kolejnych utworów z nowego krążka.

Przypomnijmy, że Aerosmith to najlepiej sprzedająca się amerykańska grupa rockowa w historii, mająca na koncie ponad 150 milionów sprzedanych płyt i hity na listach przebojów w każdej z 4 dekad działalności zespołu. Ostatni krążek ”Honkin’ On Bobo” ukazał się 8 lat temu, tak więc apetyty na nowy materiał Stevena Tylera i spółki są naprawdę ogromne.

Sony Music Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 9 = dwadzieścia siedem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 154 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony