Jestes tutaj: Home » slider » Microsoft wspiera legalizację małżeństw homoseksualnych

Microsoft wspiera legalizację małżeństw homoseksualnych

Współzałożyciel Microsoft Bill Gates wziął udział w odbywającej się w stanie Waszyngton debacie poświęconej małżeństwom homoseksualnym. Celem debaty było zebranie jak największych funduszy, które mają pomóc w powstrzymaniu referendum dążącego do wprowadzenia zakazu wchodzenia osobom tej samej płci w związki małżeńskie.

Na debacie Bill Gates pojawił się w towarzystwie prezesa Microsoft Steve’a Ballmera i obaj okazali się równie hojni. Menedżer organizującej  debatę grupy Washington United for Marriage Zach Silk powiedział, że zarówno Gates, jak i Ballmer przekazali na walkę o legalizację małżeństw homoseksualnych po 100 tysięcy dolarów – To sprawi ogromną różnicę. Dla nas bardzo istotnym jest posiadanie silnego wsparcia czołowych biznesmenów i samych firm – powiedział Silk w wywiadzie udzielonym „The Associated Press”.

Oprócz rozpoznawalnego na całym świecie technologicznego giganta Microsoft na walkę o legalizację małżeństw homoseksualnych pieniądze przeznaczyły inne, nie mniej znane firmy posiadające swoje siedziby w stanie Waszyngton. Pokaźne dotacje przekazały m.in. Starbucks i Nike.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 2 = trzy

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 811 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony