Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Fotografia » XV Międzynarodowy Festiwal Biennale Krajobrazu

XV Międzynarodowy Festiwal Biennale Krajobrazu

Międzynarodowy Festiwal Biennale Krajobrazu powraca po piętnastu latach. Jest to znakomita okazja dla wszystkich fotografujących z całego świata, by wziąć udział w wielkim konkursie poświęconym tematyce krajobrazu.

Zamierzeniem konkursu XV Międzynarodowe Biennale Krajobrazu – S-ave the e-arth jest wyłonienie prac, które przedstawiają zmiany jakie zaszły w Ziemskim krajobrazie w przeciągu tych piętnastu lat oraz to jak je postrzegamy przez pryzmat obiektywu. Głównymi aspektami towarzyszącymi fotografowi mają być jego indywidualne przemyślenia i wybory jakich dokonał – możliwe jest pokazanie pięknych widoków jak i takich, które zostały zniszczone przez dewastacyjną działalność człowieka. A gdyby tak połączyć te dwie sprawy?

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie fotografujące osoby – amatorzy oraz profesjonaliści. Fotografie wykonane w dowolnej technice można nadsyłać do 20 września. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Laureatami poprzednich, polskich edycji Biennale zostali m.in.: Wiktor Wołkow, Andrzej Baturo czy Wojciech Beszerda – cieszą się oni dzisiaj wielkim uznaniem.

Oprócz części konkursowej, podczas Międzynarodowego Festiwalu Biennale Krajobrazu, który odbędzie się w Kielcach, są również przewidziane warsztaty, wystawy, spotkania z artystami oraz panele dyskusyjne poruszające tematy współczesnej i dawnej fotografii krajobrazowej.

Szczegółowe informacje na temat festiwalu i konkursu (w tym regulamin i karta zgłoszeniowa):

www.zpaf-kielce.pl
www.ziemiapokielecku.zpaf-kielce.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


6 − cztery =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 808 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony