Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Urbanator Days w Łodzi

Urbanator Days w Łodzi

2 i 3 lipca, w Klubie Wytwórnia, odbędzie się kolejna edycja Urbanator Days – warsztatów Michała Urbaniaka i Urbanatora skierowanych dla młodych, utalentowanych muzycznie ludzi, którzy chcą spróbować swoich sił na scenie z najlepszymi muzykami z całego świata!

Zapraszamy wszystkich, którzy kochają grać i chcą wykonywać muzykę rytmiczną niezależnie od stylu i gatunku. Urbanator Days to miejsce dla amatorów, studentów, uczniów szkół muzycznych, a także wszystkich utalentowanych ludzi, niezależnie od wykształcenia  i stopnia zaawansowania muzycznego, którzy chcą grać, śpiewać lub rapować. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co naprawdę jest ważne w muzyce rytmicznej i spróbować swoich sił na scenie z najlepszymi aktualnie muzykami – zapisujecie się!

Spotkania poprowadzą muzycy z kręgu Urbanatora, słynnego, międzynarodowego przedsięwzięcia Michała Urbaniaka, w którego skład wchodzą gwiazdorskie indywidualności muzyczne, m.in. Femi Temowo, Otto Williams, Troy Miller, Xantone Blacq. Urbanator Days to innowacyjne wydarzenie edukacyjne unikalne na skalę światową przekazujące możliwości i wiedzę, których nie daje żaden kurs, uczelnia lub szkoła!

Tegoroczne Urbanator Days odbędą się w pięciu miejscach w Polsce. Warsztatom stacjonarnym towarzyszyć będzie platforma internetowa dzięki której uczestnicy będą ze sobą w stałym kontakcie, a także zyskają dostęp do materiałów szkoleniowych. Urbanator Days to wspólne granie, improwizowanie (jam session), swobodna wymiana pomysłów i wiedzy w niepowtarzalnej atmosferze, z niesamowitą twórczą energią!

Weź swój instrument i przyjdź!

Klub Wytwórnia, ul Łąkowa 29, wjazd od Al. Mickiewicza

2 lipca – warsztaty i spotkanie od g. 17.00 (wstęp wolny)
3 lipca – koncert/jam session od g. 17.00

Dzień pierwszy (UrbDayz):

Ćwiczenia przygotowane tego dnia pozwolą uczestnikom doświadczyć specjalnego rodzaju skupienia i specyficznej percepcji w przestrzeni estradowo-muzycznej. Muzycy zaprezentują różne style muzyczne i techniki wykonawcze. Artyści i będą prezentowali uczestnikom możliwości wykonania danego materiału muzycznego w różnych stylach – od jazzu nowoorleańskiego, soulu, rapu, fusion, bluesa aż po hip-hop. Zwrócą szczególną uwagę na prawidłową realizację różnych rytmów i charakterystycznych zwrotów harmonicznych i melodyczno-rytmicznych, a także podzielą się wiedzą na temat różnych stylów muzyki niesymfonicznej.

Dzień drugi (UrbJamz):

Drugiego dnia uczestnicy będą mogli w pełni wykorzystać w praktyce wiedzę, którą przyswoili poprzedniego dnia i popisać się swoimi umiejętnościami na wspólnym jam session. Wraz z artystami Urbanatora będą obecni na próbach i wspólnie będą przygotowywać się do wieczornego koncertu i  jam session, na którym  zagrają razem z gwiazdami Urbanatora.

Najzdolniejsi uczestnicy warsztatów otrzymają nagrody finansowe. Niewykluczone, że zostaną również zaproszeni do realizacji projektów z Michałem Urbaniakiem.

Projekt Urbanator Days jest współfinansowany przez  Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem × = 35

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 209 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony