Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Polscy fani Uszczęśliwiają amerykańską formację Walk The Moon

Polscy fani Uszczęśliwiają amerykańską formację Walk The Moon

Amerykańscy wykonawcy mają duże szczęście do polskich fanów, których zaangażowanie i pomysłowość nie raz potrafiła zaskoczyć cały świat. Nie inaczej jest w przypadku znanej z przeboju „Anna Sun” pop-rockowej formacji Walk The Moon, która jeszcze przed wydaniem w Polsce debiutanckiej płyty doczekała się niespodzianki od fanów znad Wisły.

Dwa tygodnie temu zespół ogłosił, że sam (bez udziału ekipy filmowej i za minimalny budżet) nakręci pseudo-klipy do wszystkich utworów z płyty „Walk The Moon”. 2 tygodnie temu w ramach tej akcji na oficjalnym kanale zespołu na Youtube/VEVO pojawił się klip do kawałka „Tightrope” a już tydzień później do sieci trafiła jego adaptacja nagrana przez fanów z Polski. Chłopcy z Walk The Moon zachwycili się nią na tyle, że natychmiast umieścili ją na swoim profilu na Facebooku i dodali, że „jest to najlepsza rzecz, jaka im się kiedykolwiek przytrafiła”!

Album „Walk The Moon” z przebojem „Anna Sun” oraz robiącymi błyskawiczną karierę w sieci kawałki „Tightrope” i „I Can Lift A Car” ukaże się w Polsce 30 lipca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


trzy + 4 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 811 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony