Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Wakacyjny hit od Flo Ridy

Wakacyjny hit od Flo Ridy

Jaki jest przepis na wakacyjny, ognisty kawałek. Flo Rida pokazuje, że wystarczy gorąca muzyka, ponętne dziewczyny, zmysłowy taniec, zabawa, plaża, woda i dużo słońca – proste prawda.

Wraz z latem rośnie zapotrzebowanie na wakacyjne przeboje. Ma być parno i skwarnie wszak to lato. Temperaturę podnoszą klipy, które zachęcają do wypoczynku, wolności i swobody. Taki jest właśnie przebój „Whistle”. Piosenka jest trzecim oficjalnym singlem promującym album „Wild Ones”

Singiel „Whistle” został wyprodukowany przez DJ-a Franka E i jest już dostępny w sprzedaży. Natomiast cała płyta „Wild Ones”, następna po albumie „Only One Flo (Part 1)”, do sklepów trafi już w lipcu. Jak zapowiada sam autor na płycie pojawi się wiele hitów. Nagrana pod wpływem emocji i podróży po całym świecie – będzie na pewno gratką dla miłośników łączenia kultur i mieszania stylów. Muzyka, która wpada w ucho słuchaczom na całym świecie budzi do wspólnych harców i daje radość.

Posłuchajcie zatem wakacyjnej nuty i poczujcie gorące klimaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 4 = jedenaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 598 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony