Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Konferencja prasowa „Heart Fashion 2012”

Konferencja prasowa „Heart Fashion 2012”

Dzisiaj w samo południe w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu  odbyła się konferencja prasowa  Heart Fashion 2012. Heart Fashion to konkurs dla młodych projektantów mody połączony z akcją charytatywną z której cały dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji TVN „Nie jesteś sam”

Zebrani na dzisiejszej konferencji prasowej poznali szczegóły, które dotyczą akcji.

Tematem  konkursowym jak czytamy w materiale prasowym jest Casual Evening Outfit, a jej przedmiotem jest moda damska jak i męska. Warunkiem uczestnictwa w konkursie Heart Fashion jest wykonanie ubrań wyłącznie z materiałów ekologicznych.

Jak powiedział przewodniczący Samorządu Studenckiego Bartosz Nowak: „Chcemy promować naturalne materiały, te które nie powodują degradacji środowiskaChcemy zrobić coś dla młodych przez młodych z ekologią  w tle i oczywiście przekazać wszystkie zebrane środki na rzecz Fundacji TVN „Nie jesteś sam””.

Eliminacje konkursu odbędą się w następujących etapach:

1. Zgłoszenia od 22 czerwca do 1 sierpnia 2012

2 . Jury konkursu Heart Fashion od 1 do 15 sierpnia wybierze 10 finalistów konkursu, którzy podczas finałowej gali zaprezentują swoje projekty

Nagrodami w Finale konkursu będą :

1. Indeks Wyższej Szkoły Umiejętności w Poznaniu na kierunku Wzornictwo (projektowanie ubioru, projektowanie biżuterii.) Jak zapewniała zebranych
Pani dr Agnieszka Woch-Juchacz, Prorektor Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych, studia te będą w całości opłacone przez szkołę, będą to studia zarówno pierwszego jak i drugiego stopnia czyli okres 5 lat.

2. Indeks warszawskiej  Wyższej  Szkoły Artystycznej, nagroda obejmuje naukę w systemie studiów pierwszego stopnia, czyli 3 lata.

3. Miesięczny staż w firmie  Bizuu.

Gala konkursu  już 22 września 2012 w  Poznaniu. Ambasadorami akcji zostali: dr Agnieszka Woch-Juchacz, Elżbieta Smorawińska, dr hab. Janusz Leon  Wiśniewski,  Czesław Mozil.

Ponadto podczas gali odbędzie się aukcja charytatywna i pokaz kolekcji Czesiociuch.

Więcej informacji na www.heart-fashion.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


trzy − = 1

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 087 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony