Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Z rzeki wyłowiono ciało mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że to James Nolan.

Z rzeki wyłowiono ciało mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że to James Nolan.

Z rzeki Brdy w centrum Bydgoszczy wyłowiono dziś rano ciało młodego mężczyzny. Przy zwłokach znaleziono portfel z pieniędzmi, telefon i dokumenty. Rzeczy należą do zaginionego kilka dni temu Irlandczyka.

Policja od niedzieli szukała 21-letniego irlandzkiego kibica Jamesa Nolana. Zaginięcie mężczyzny zgłosili jego znajomi w poniedziałek ok. godz. 17, kiedy ich poszukiwania nie przyniosły rezultatów. Od momentu zgłoszenia zaginięcia Jamesa sprawdzono m.in. szpitale, puby, przesłuchano taksówkarzy oraz znajomych Irlandczyka, z którymi przyjechał do Polski na Euro 2012. Płetwonurkowie przeszukiwali także sukcesywnie rzekę Brdę, w której dzisiaj około godz. 11 znaleziono ciało. Mężczyzna był ubrany w koszulkę ze zdjęciem Chucka Norrisa – właśnie taką miał na sobie James w dniu zaginięcia. Nie ciele nie ma żadnych widocznych zewnętrznych obrażeń, co wskazuje na nieszczęśliwy wypadek. Dziś wieczorem do Bydgoszczy mają przylecieć rodzice zaginionego kibica. Najprawdopodobniej rodzina od razu zostanie przewieziona do Zakładu Medycyny Sądowej, tak by mogli zidentyfikować ciało.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 + trzy =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 817 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony