Jestes tutaj: Home » TEATR » Pokazy konkursowe uczniów szkół baletowych

Pokazy konkursowe uczniów szkół baletowych

Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Feliksa Parnella w Łodzi w imieniu swoim i Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie zaprasza wszystkich miłośników tańca do Teatru Muzycznego w Łodzi na pokazy konkursowe uczniów klas III i IV ogólnokształcących szkół baletowych.

Uczestnikami konkursu są uczniowie klas III i IV ogólnokształcących szkół baletowych w Bytomiu, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu i Warszawie. Jury Spotkań Konkursowych powoływane jest przez dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie. Jury zgodnie z regulaminem przyznaje wyróżnienia, które są najwyższą formą nagrody. Przyznawana jest również nagroda publiczności (widzowie wypełniają kupony w dniach pokazów 27 i 28 czerwca). Nagroda wręczana jest podczas Koncertu Galowego w dniu 29 czerwca.

Program przeglądu:

27 czerwca 2012 roku, godzina 18.00 – pokazy układów w technice tańca klasycznego
28 czerwca 2012 roku, godzina 18.00 – pokazy układów w dowolnej technice tańca
29 czerwca 2012 roku, godzina 18.00 – Koncert Galowy (wręczenie przyznanych wyróżnień i nagród specjalnych, występy laureatów, prezentacja łódzkiej szkoły baletowej, występy zaproszonych gości).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× pięć = 20

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 815 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony