Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Wystawiał swojego psa na walki psów. Facebook pomógł

Wystawiał swojego psa na walki psów. Facebook pomógł

Coraz bardziej powszechne w Internecie stają się akcje i plakaty, na których hasła zachęcają do reagowania w sytuacjach, kiedy jesteśmy świadkami agresji wobec zwierząt. Jednak co zrobić, kiedy niewinne zwierzęta trafiają do brutalnych i czasami śmiertelnych walk psów? Oto przykład.

Na facebooku zawrzało, kiedy jeden z użytkowników portalu zamieścił album swojego psa, będącego po walce psów. „Mój mały po walce”– taki podpis pod zdjęciem umieścił właściciel psa, na zdjęciu zobaczyć można było zakrwawionego, zbiedzonego bulteriera, który miał liczne rany na całym ciele. Po ukazaniu się albumu ze zdjęciami, użytkownicy facebooka od razu zaczęli reagować. Niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których ludzie grozili właścicielowi psa, Jeden z nich brzmiał: „Między wściekłe psy go wrzucić”. Internauci o tych okropnych zdjęciach powiadomili administratorów portalu i białostockich policjantów. Aktualnie profil jest już zablokowany.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 9 = sześćdziesiąt trzy

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony