Jestes tutaj: Home » SPORT » Grupa B – II seria spotkań

Grupa B – II seria spotkań

W Grupie B odbyła się II seria spotkań. Zgodnie z przewidywaniami Niemcy wygrały 2-1 z Danią. Jednak zwycięstwo przyszło im nad wyraz trudno.

Jedną z bramek zdobył piłkarz urodzony w Polsce Lukas Podolski. Dania zagrała bardzo otwarty futbol, gdyż właściwie tylko zwycięstwo dawało im prawie pewny awans. Wiele zależało również od drugiego meczu w tej grupie Portugalia- Holandia. Oranje znakomicie rozpoczęli mecz od prowadzenia 1-0 i wydawało się, że tym razem wygrają, jednak złudzeń pozbawił ich odrodzony Cristino Ronaldo. CR7 zdobył w tym meczu dwie bramki i widać, że tym razem odblokował się w znakomity sposób. Zapewne nie bez znaczenia jest atmosfera w szatni drużyny Brazylii Europy i fakt, że zespół jest coraz bardziej zintegrowany. Tym samym Portugalia wygrała ten mecz 2-1. Zadziwiający jest fakt, że drużyna vice-mistrzów świata Holandia, drużyna z ogromnym potencjałem przegrywa trzy mecze na EURO.

Interesująco zapowiadają się pary ćwierćfinałowe Niemcy-Grecja i Czechy-Portugalia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


trzy + 4 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 166 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony