Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Podwójnie platynowy Koncert Sade

Podwójnie platynowy Koncert Sade

Zaledwie 2 dni potrzebowała Sade, aby jej nowe koncertowe DVD/Blu-Ray „Bring Me Home – Live 2011” stał się w Polsce Podwójną Platyną!

Koncertem, który tylko nieliczni mogli zobaczyć w łódzkiej Arenie w listopadzie ub. r. ,można się teraz delektować w zaciszu domowym. Każdy z 22 przebojów Sade ma tu specjalną, imponującą oprawę wizualną, co robi wrażenie nawet na małym ekranie.  Odpowiada za nią Sophie Muller – światowej sławy artystka wizualna i reżyserka klipów takich gwiazd jak Beyonce, Shakira czy Gwen Stefani. Jednak „Bring Me Home…” to nie tylko koncert – wśród dodatków (polskie napisy!) szczególnie zwraca uwagę humorystyczny „3 Seconds” – pokazujący, że nawet w najpoważniejszej produkcji nie brakuje czasem miejsca na humor i pomysłowość.  Dodatkowo do koncertu w wersji DVD dołączono płytę CD z zapisem audio większości piosenek.

Sukces nowego wydawnictwa potwierdza to, co wiemy od dawna – Polacy kochają Sade. Nowe DVD/ Blu-Ray jest pierwszym koncertowym wydawnictwem zespołu zawierające wykonania na żywo przebojów z najlepiej sprzedającej się zagranicznej płyty 2010 roku: „Soldier Of Love”, która w Polsce osiągnęła status Diamentowej.

Sony Music Poland

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem − 7 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony