Jestes tutaj: Home » SPORT » EURO 2012: Szwecja-Anglia

EURO 2012: Szwecja-Anglia

W drugim piątkowym spotkaniu drużyna Anglii pokonała Szwecję po dramatycznym meczu.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Anglików 1-0 i nic nie wskazywało na dramaturgię meczu. W drugiej części Szwedzi wyszli na prowadzenie 2-1, po strzale Melberga w 59 minucie. To najwyraźniej podrażniło dumę Anglików, gdyż już w 64 minucie po strzale Wallcota wyrównali. Piłka po tym strzale przybrała niezwykłą trajektorię. To co wydarzyło się w 78 minucie wszystkich widzów wprawiło w zdumienie. Danny Welbeck strzelił bowiem niezwykłego gola obracając się wokół swej osi. Gol był niezwykłej urody i zapewne była to jedna z najpiękniejszych bramek mistrzostw.