Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Warszawa Zawiruje już ósmy raz!

Warszawa Zawiruje już ósmy raz!

Masz ochotę obejrzeć naprawdę niecodzienne występy? Przygotuj się zatem na VIII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca Zawirowania, który rusza już na przełomie czerwca i lipca w Warszawie.

„Dialog Afryka-Europa-Azja” – tak brzmi hasło tegorocznego festiwalu, podczas którego zintegrują się tancerze z całego świata przedstawiając niecodzienne występy. Na scenie zobaczymy między innymi Węgry, pokazujące nam ulotność spotkań pozbawionych konsekwencji w świecie high-tech, oraz Kenię, która skupi się na nowoczesnym postrzeganiu rytuałów śmierci. Nowością festiwalu  będzie blok tematyczny „Moc Kobiet”, dzięki któremu poznamy wulkaniczną energię kobiet szukających własnych dróg, czy też zobaczymy jak to jest kiedy sceniczna ziemia zapełnia się doznaniem wody i powietrza. Obok spektaklów, jak co roku odbędą się także warsztaty taneczne. Będzie ich wiele, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Afro modern, cruel body, modern Dance, taniec współczesny – te i inne techniki oraz style będą prezentowane przez znanych profesjonalistów: polskich i zagranicznych, z szerokim doświadczeniem – zarówno tanecznym jak i pedagogicznym.

Festiwal rozpocznie się 29 czerwca i potrwa do 7 lipca. Więcej informacji oraz rezerwacja biletów:
www.zawirowania.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


2 × jeden =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 039 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony