Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Taneczna poezja, czyli niezapomniana podróż

Taneczna poezja, czyli niezapomniana podróż

Co się stanie, kiedy taniec zostanie połączony z poezją? Czy w ten sposób nabierze większego sensu i będzie przy tym bardziej wiarygodny? Okazja, by się o tym przekonać nadarzy się już niedługo –  Łódzka Szkoła Tańca Urban Dance Zone szykuje spektakl taneczny „W rytmie limeryków”.

Cały spektakl odbędzie się 23 czerwca w Lutni Wyższej Szkoły Pedagogiki w Łodzi i będzie prezentowany przez około dwieście osób: kursantów, instruktorów, choreografów oraz wielu innych gości, którzy zmierzą się z nietypowym zadaniem jakim jest opowiedzenie krótkiej historii w formie limeryku, który ma towarzyszyć ich układom tanecznym, a tych jak zapowiadają organizatorzy, będzie sporo – od tańca brzucha, salsę po jazzowe i hiphopowe klimaty. Dzięki temu połączeniu będziemy mogli poruszyć swoją wyobraźnie i wyruszyć w taneczną podróż dookoła świata.

Przedstawienie Szkoły Tańca Urban Dance ma być oficjalnym zakończeniem sezonu tanecznego 2011/2012.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ dziewięć = 12

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 815 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony