Jestes tutaj: Home » slider » Michelle Obama dołączyła do nowej internetowej społeczności

Michelle Obama dołączyła do nowej internetowej społeczności

Gdy Pierwsza Dama USA robi coś publicznie, zawsze pojawiają się pytania czy robi to dla siebie, czy dla męża – prezydenta. W przypadku budowania pozytywnego wizerunku prezydenckiej rodziny wśród internautów, chodzi prawdopodobnie o jedno i drugie, ze wskazaniem jednak na to drugie.

No dobrze, ale o co tak naprawdę chodzi? Otóż w środę Michelle Obama dołączyła do jednego z najnowszych i najszybciej rozwijających się portali społecznościowych Pinterest. Ogólna idea nowego portalu polega na tworzeniu internetowych tablic i przypinaniu do nich zdjęć. Tablice naturalnie można segregować tematycznie i nadawać im odpowiednie tytuły. Innymi słowy, jest to internetowy odpowiednik hybrydy klasycznego albumu z firmową, lub szkolną gazetką ścienną. Różnica polega na tym, że internauci śledzący taką tablicę pozostawiają komentarze.

Na chwilę obecną Michelle Obama ma trzy stworzone tablice: „Around the White House”, „Great Memories” i „Father’s Day”. Ta ostatnia stworzona jest naturalnie z myślą o przypadającym w USA 17. czerwca Dniu Ojca, a Obama zamieściła na niej zdjęcia zarówno swojego ojca, jak i swego męża z dziećmi.

Nikt nawet nie próbuje ukrywać, że w rzeczywistości internetowa aktywność pierwszej damy jest częścią trwającej w USA kampanii prezydenckiej. Na stronie głównej pinterestowego profilu Obamy widnieje informacja: „Ten profil jest prowadzony przez sztab wyborczy Obama 2012”. Wyszczególnione jest jednak, że zdjęcia własnoręcznie dodane przez panią prezydentową podpisane są „mo”.

Bez względu na to, czy Michelle Obama dołączyła do pinterestowej społeczności dla siebie, czy dla Baracka Obamy, to jej profil cieszy się dużym powodzeniem. W ciągu zaledwie kilku godzin od powstania jej profilu śledziło go już niemal pięć tysięcy internautów.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden + 9 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony