Jestes tutaj: Home » slider » EURO 2012: Poland Ukraine – Grupa A

EURO 2012: Poland Ukraine – Grupa A

Pierwsze mecze w „polskiej grupie” obyły się bez niespodzianek.

Po niezwykle trudnym meczu Polska zremisowała z Grecją. Bohaterem został zawodnik PSV- Tytoń. Obrona karnego przez polskiego bramkarza miała istotne znaczenie dla losów meczu. Polska drużyna jak mówi obrońca Wasilewski na pierwszą połowę nie wyszła. Dopiero obrona karnego spowodowała zew krwi w polskim zespole. Zespól zaczął funkcjonować jak w pierwszej połowie.

Nie była zaskoczeniem wygrana Rosji w meczu z Czechami. Zaskakujące były tylko rozmiary tego zwycięstwa. Wynik 4-1 robi wrażenie, lecz było to zapewne spowodowane faktem, iż zespół Czech odkrył się. Spowodował, iż Rosjanie wykorzystali swoją najsilniejszą broń jaką jest kontratak.

Polakom w drugiej serii spotkań wystarczy zapewne remis, jednak mecz z Czechami powinni już wygrać. Ciekawe również jak potoczą się losy meczu Grecja-Czechy. Dla polskiej drużyny pewnie najlepszym rozwiązaniem byłby remis w meczu tych drużyn lub wygrana drużyny Czech. Wiele dla sytuacji „polskiej grupy” wyjaśni się o 18:00 i 20:30 dnia dzisiejszego.