Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Nowa e-księgarnia już jest dostępna

Nowa e-księgarnia już jest dostępna

Według najnowszych badań aż 56% Polaków w ubiegłym roku nie przeczytało ani jednej książki. Jednak czy na pewno? Na tegorocznych targach książki można było odnieść zupełnie inne wrażenie, bo zainteresowanie literaturą było ogromne.

Statystyki grzmią podając, że 56% z nas nie czyta, z lenistwa, braku czasu czy z powodu zbyt wysokich cen książek? Jednak zamiast biadolić i szukać kolejnych przyczyn warto zrobić coś by statystyki polepszyć. Być może nowe techniki, Internet sprawią, że ludzie bardziej zaczną interesować się literaturą. Na taki pomysł wpadła nowa elektroniczna księgarnia Agory – Publio.pl, w której już na początku pojawiło się ok. 4 tysiące książek – począwszy od biografii i wspomnień sławnych osób (Kory Jackowskiej, Mike’a Tysona, czy Jane Fondy) poprzez różnego rodzaju poradniki i podręczniki, kończąc na  tomikach wierszy i powieściach takich jak: „Kancelaria” Johna Grishama, „Agent” Manueli Gretkowskiej. Wszystko dostępne jest w bardzo wygodnym systemie wyszukiwania, można to zrobić według kategorii tematycznej, ceny czy autora. Moim zdaniem Publio.pl jest przydatną i naprawdę ciekawą bazą e-booków, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 + = dziewięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 817 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony