Jestes tutaj: Home » slider » Eksplozja tramwaju w Dniepropietrowsku

Eksplozja tramwaju w Dniepropietrowsku

Co najmniej dziewięć osób zostało rannych podczas eksplozji, do której doszło w tramwaju w ukraińskim Dniepropietrowsku. W tym mieście nie odbywają się mecze Euro 2012.

Do wybuchu w tramwaju doszło w pobliżu skrzyżowania ulic przy ulicy Szkałowa. Wśród rannych w eksplozji jest siedmioro dorosłych i jeden nastolatek. Według najnowszych informacji rannych zostało dziewięć osób. Nie wiadomo co było przyczyną eksplozji tramwaju. Jedne źródła podają, że przyczyną był ładunek wybuchowy – granat, który został wrzucony przez nieznanych sprawców. Według innych informacji przyczyną wybuchu był proch strzelniczy, który był przewożony przez myśliwego, a jego eksplozja nastąpiła na skutek wysokich temperatur na Ukrainie.

Na Ukrainie nie jest niestety bezpiecznie. To właśnie w  Dniepropietrowsku doszło do serii czterech zamachów bombowych tuż  przed mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Rannych zostało 30 osób, w tym dziesięcioro niepełnoletnich.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 × osiem =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony