Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Beyone chwali Sade

Beyone chwali Sade

Niedawno do inspiracji twórczością Sade przyznała się najsłynniejsza obecnie wokalistka świata – Beyonce. „Jej muzyka zawsze była moim przyjacielem” – można przeczytać w odręcznej notatce zamieszczonej na stronie internetowej Beyonce – „Trudno mi nawet zliczyć noce, dni i trudne chwile w życiu, kiedy mnie inspirowała czy pomagała przetrwać”.

Wyznanie Bee zbiega się z długo oczekiwaną  premierą płytową Sade – koncertowe DVD i Blu-Ray „Bring Me Home – Live 2011” nareszcie trafiło na półki sklepowe. Jest to zapis występu z ostatniej, światowej trasy w ramach której Sade zawitała również do Polski. 11 Listopada ub. r. zachwyciła publiczność nie tylko świetną formą i doskonale znanym repertuarem (w tym przebojami z ostatnich płyt – „Soldier Of Love” czy „Love Is Found”) ale i imponującą oprawą wizualną koncertu. Warto dodać, że odpowiedzialna za stronę wizualną trasy Sophie Muller doceniona została także przez profesjonalne środowisko koncertowe (nominacje do nagród  Pollstar Awards – w kategorii „Najbardziej Kreatywna Produkcja Sceniczna” i „Najlepsza Trasa Koncertowa 2011”).

Kto nie widział na żywo – niech samemu przekona się, jak wyglądała jednogłośnie okrzyknięta przez fanów i krytyków najpiękniejsza trasa koncertowa 2011 roku. Kto miał tę okazję – niech odświeży wspomnienia, szczególnie że dodatki na DVD i Blu-Ray’u mają polskie napisy, a do DVD dodana jest płyta CD audio.

Beyonce na pewno również ma ją w swojej kolekcji!

Sony Music Poland

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


cztery − = 3

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 062 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony