Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Narodowe Centrum Sportu nie płaci podwykonawcom

Narodowe Centrum Sportu nie płaci podwykonawcom

Narodowe Centrum Sportu nie płaci podwykonawcom za prace wykonane przy budowie Stadionu Narodowego. Szacowana kwota to 100 mln złotych.

Według prasy to efekt prac dodatkowych jakie na wykonawcach wymógł NCS. W wyniku zadłużenia upadłość ogłosiła wczoraj Hydrobudowa Polska S.A. firma stojąca na czele konsorcjum, które budowało obiekt. Podwykonawcy, którym NCS zalega z wypłatami ogłosili, że w przypadku braku wypłaty do czasu rozpoczęcia EURO wyjdą z transparentami przed Stadion Narodowy. Nic takiego się nie stało, ale niedosyt pozostaje. Obiekt w Warszawie kosztował przeszło 1,75 mln zł. Kwota ta jest niezwykle wysoka, gdyż pokrywa w całości koszt wybudowania stadionu w Gdańsku i Poznaniu. Pytanie czy Stadion ten musiał być aż tak drogi, skoro problemy z płatnościami ma NCS i dziura budżetowa jest nad wyraz wysoka. Wielu obserwatorów twierdzi, że Stadion w Gdańsku jest najpiękniejszy z przygotowanych na EURO. Można więc osiągnąć dobry efekt mniejszym kosztem finansowym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 − dwa =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 084 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony