Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Tenacious D – „The Rize of the Feniks” czyli coś czego warto posłuchać

Tenacious D – „The Rize of the Feniks” czyli coś czego warto posłuchać

Black i Kyle. Te dwie osoby tworzą zespół, który uznany został za najlepszy zespół na świecie. Mowa o zespole Tenacious D, którego najnowszy krążek „The Rize of the Feniks” od kilku tygodniu podbija szczyty najpopularniejszych list przebojów.

Niewiele mogę powiedzieć na temat rodzaju muzyki, jaki uprawia zespół Tenacious D, natomiast śmiało mogę stwierdzić, że płyta naprawdę przypadła mi do gustu. Moim zdaniem krążek jest instrumentalnym majstersztykiem, który doskonale nadaje się na spędzenie udanego wieczoru. Słuchając piosenek zamieszczonych na płycie skupiałam się na ich tekście. Trzeba przyznać, że teksty nie dość, że mają interesujący tekst, to także w pewien sposób śmieszą. Pierwsza tytułowa piosenka wprowadza nas w rock’n roll-owy klimat całości płyty. Świetna jest również piosenka „Low Hanging Fruit”, w której usłyszeć możemy genialną głosową solówkę Blacka. „Classical Teacher” to piosenka – skecz w której możemy usłyszeć o tym, że Kyle jest molestowany przez swojego hiszpańskiego instruktora gry na gitarze. Być może historia nie jest najlepsza, ale słucha się jej fantastycznie, na pewno lepiej niż niektórych piosenek „hitów”. Być może dla niektórych piosenki mogą wydawać się wulgarne, niestosowne, czasem o zabarwieniu gówniarskim. Jednak moim zdaniem piosenki naprawdę bawią, i ja osobiście słuchając ich naprawdę odpoczęłam.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 8 = dziesięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 102 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony