Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Facebookowa Katy Perry

Facebookowa Katy Perry

Najnowszy teledysk Katy Pery wykorzystuje facebook`owy timeline, jednak już po minucie oglądania staje się przerażająco nudny.

Timeline, czyli nowsza forma wyświetlania tablicy na profilach facebook’owych, była już kilkakrotnie wykorzystywana w kampaniach reklamowych różnych marek. Piosenkarka Katy Perry poszła o krok dalej i przeniosła zawartość swojego timeline`a poza świat Facebooka.

Teledysk do piosenki „Wide Awake” przedstawia dwa lata z życia artystki. Odnajdujemy w nim sceny związane z ówczesnym wydaniem albumu pod tytułem „Teenage Dream”. Widzimy informacje o zdobytych nagrodach. Niczym w kalejdoskopie pojawiają się poszczególne wydarzenia, które miały dla piosenkarki wyjątkowe i symboliczne znaczenie w karierze muzycznej. Możemy zauważyć ujęcia z poszczególnych teledysków, ciekawe momenty koncertowe, czy zdjęcie Katy z Markiem Zuckerbergiem.

Czy jednak było warto, oceńcie sami:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 + = dziesięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 541 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony