Jestes tutaj: Home » SPORT » 2012 kodów zniżkowych na bilety Euro

2012 kodów zniżkowych na bilety Euro

Multikino w związku z transmisjami meczów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 uruchomiło dla swoich fanów na portalu facebook.com aplikację, która upoważnia do zakupu biletów na poszczególne rozgrywki w jeszcze przystępniejszych cenach.

Aktualnie Fan Page Multikino Polska na portalu facebook.com ma ponad 250 tysięcy  fanów. Specjalnie dla nich oraz dla wszystkich, którzy będą chcieli skorzystać z kuponów zniżkowych na zakup biletów na transmisje meczów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012, sieć multipleksów przygotowała specjalną aplikację pozwalającą na ich nabycie w bardzo atrakcyjnych cenach.

Normalnie bilety na spotkania z udziałem polskiej reprezentacji oraz na finałowy mecz będą kosztowały 29 zł, a pozostałe piłkarskie zmagania na wielkim ekranie będzie można zobaczyć za jedyne 19 zł.

Dzięki uruchomionej aplikacji 1006 fanów Multikino Polska będzie mogło zakupić bilety na mecze polskiej reprezentacji na wielkim ekranie za 24 zł, a drugie tyle osób również dzięki skorzystaniu z aplikacji nabędzie bilety na mecze grupowe, ćwierćfinały, półfinały oraz mecz finałowy za jedyne 14 zł.

Kupony już są dostępne na Fan Page’u Multikino Polska: facebook.com/MultikinoPolska. Jedna osoba może pobrać maksymalnie cztery kody, które będą ważne od 8 czerwca do 1 lipca br. włącznie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć − = 2

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 163 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony