Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Wspólne dzieło dzieci z Polski i Ukrainy.

Wspólne dzieło dzieci z Polski i Ukrainy.

1 czerwca dzieci, które uczestniczyły w projekcie pod nazwą „This way” skończyły pracę nad największym rysunkiem ściennym w całym projekcie.

Mural (dzieło dekoracyjne malarstwa ściennego) powstał na ścianie warszawskiej fabryki czekolady E.Wedel, która mieści się przy ul. Zamoyskiego. Projekt „This way” jest projektem społecznym, który został zainicjowany przez Biuro Kultury Urzędu m.st Warszawy. W projekcie udział wzięli światowi artyści street-artu, którzy razem z dziećmi z Grupy Pedagogiki i Animacji Społecznej Praga Północ i ukraińskimi z Kijowa, stworzyli uliczne malowidła. Projekt inspirowany był zbliżającymi się mistrzostwami UEFA Euro 2012. Powstał z myślą o ludziach, którzy w trakcie imprezy nie będą mogli wejść na stadiony, a także usłyszeć gwizdka sędziego na żywo. Oprócz wielu cennych wskazówek dotyczących street artu, dzieci miały także okazję poznać techniki zdobienia i wykonywania przepysznych słodkości w fabryce czekolady Wedel.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 + = dwanaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 815 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony