Jestes tutaj: Home » SPORT » Świetna postawa Polaków w Lidze Światowej

Świetna postawa Polaków w Lidze Światowej

Reprezentacja Polski, w 2 kolejce Ligi Światowej rozgrywanej w katowckim Spodku, wygrała wszystkie trzy spotkania i umocniła się na pozycji lidera w grupie B.

Nasza kadra ponownie zmierzyła się z Kanadą, Finlandią oraz Brazylią. Na uwagę zasługuje fakt, że już drugi raz w ciągu dwóch tygodni pokonaliśmy reprezentację Brazylii. Z pewnością było to najbardziej emocjonujące spotkanie minionej kolejki. Świetną postawę zaprezentował atakujący Zbigniew Bartman, który w najnowszym zestawieniu okazał się najlepiej punktującym zawodnikiem (130 pkt.). W pamięci kibiców zapadła również akcja w wykonaniu Jakuba Jarosza, bowiem wszedł na boisko na zagrywkę i efektownym asem serwisowym zakończył pierwszą część spotkania. Losy całego meczu ważyły się w tie break’u, jednak piąty set okazał się szczęśliwy dla naszej drużyny. Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za biało-czerwonych i życzyć im, aby równie wysoką formę zaprezentowali w nadchodzących spotkaniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem − 5 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 598 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony