Jestes tutaj: Home » MUZYKA » John Mayer „Born And Raised”

John Mayer „Born And Raised”

22 maja odbyła się premiera nowego albumu Johna Mayera ” Born and Raised”.

Ten utalentowany artysta młodego pokolenia sprzedał, aż 17 mln płyt na całym świecie. Teraz  powraca z nową płytą studyjną. Znany z takich przebojów jak „Your Body Is A Wonderland”, „Daughters” czy „Who Says”. Producentem wszystkich 12 utworów na nowym albumie jest Don Was (Rolling Stones, B.B. King, Joe Cocker, Bonnie Raitt), a w tytułowym utworze razem z Johnem usłyszymy gwiazdy muzyki folk: Grahama Nasha i Davida Crosby’ego.

Wokalista w swojej muzyce wiele stylów m.in. rock, blues, pop i soul. Na najnowszej płycie przeważa jednak blues. Większość utworów jest dość spokojna lub lekko „bujająca”.  Z łatwością można się zakochać w delikatnym, a zarazem ujmującym wokalu Mayera. Płyta jest bardzo spójna melodyjnie i kompozycyjnie. Wokalista udowadnia po raz kolejny, że obdarzony jest niebywałym talentem i cudownym głosem.  Z pełnym przekonaniem zachęcam do przesłuchania ” Born And Raised”.

Warto zaznaczyć, że album ukazuje się w dwóch wersjach – na płycie CD oraz dwóch płytach winylowych (z bonusem w postaci całego materiału na CD).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


pięć + 7 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 598 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony