Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Una Paloma Faith – „Fall to Grace”

Una Paloma Faith – „Fall to Grace”

Jeśli ktoś zwątpił w istnienie dobrego popu, niechaj sięgnie po album Palomy Faith i odzyska wiarę. „Fall to Grace” to nic innego jak pop w doskonałym znaczeniu tego słowa.

„Fall to Grace” jest krążkiem estetycznym, dopracowanym w szczegółach i pozbawionym niepotrzebnych dodatków. Został wymyślony tak, że z pewnością poradzi sobie na rynku muzycznym. Odpowiadają za to profesjonaliści, przede wszystkim Nellee Hooper, który współtworzył dzieła między innymi Bjork i Massive Attack. Słychać pracę autorów hitów Adele, słychać też efekty twórczości Davida Arnolda, autora ścieżki dźwiękowej z Dnia Niepodległości. Paloma zaprosiła ich do współpracy, która dała ciekawe efekty. Zadbano też o warstwę wizualną, czego dowody w teledysku do Picking up the Pieces.

Palomę z powodzeniem można zaliczyć w poczet takich gwiazd współczesnej muzyki pop jak Florence, czy właśnie Adele. Album jest dobrze zaplanowany, obliczony na przyciągnięcie konkretnej grupy odbiorców, ale też nie można o nim powiedzieć, że od odbiorcy niczego nie wymaga. Bo wymaga czujności, która musi dobrze zadziałać, gdy zmieniają się panujące na płycie nastroje. Dla mnie najciekawszym zjawiskiem muzycznym na płycie jest utwór Agony, którego mam nadzieję słuchać w radio, choć może nie tak często jak kawałków Adele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden × 5 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 815 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony