Jestes tutaj: Home » MUZYKA » The Offspring wracają

The Offspring wracają

Offspring wrócili i są równie przebojowi jak w czasach swoich najpopularniejszych przebojów – „Pretty Fly (For A White  Guy)” czy „Original Prankster” – wystarczy posłuchać ich najnowszego singla „Cruising California (Bumpin’ In My Car)”

Kalifornijscy punkowcy mają na koncie 1100 zagranych koncertów na całym świecie, 36 milionów sprzedanych płyt i większą ilością radiowych hitów niż niejedna kapela ‚mainstreamowa’. Na swój nowy album kazali czekać aż 4 lata, ale krążek „Days Go By” udowadnia, że nadal mają w sobie power, pomysły na chwytliwe melodie i to ‚coś’, co sprawia, że wciąż chce się ich słuchać. Wokal Dextera Hollanda, który 18-lat temu usłyszeliśmy w słynnym ‚Self Esteem’ nie zestarzał się ani trochę. Chociaż muzycy nie ukrywają, że w swojej twórczości przemycają też treści bardziej ‚serio’ niż kiedyś. Dexter: – „Na tej płycie znalazło się sporo poważniejszych kawałków. Ale są i numery, które wręcz chce się śpiewać razem z nami. Myślę, że na koncertach zrobią furorę.”

Nowy album „Days Go By” promowany jest przez 2 utwory – kawałek tytułowy oraz przyrównywany już do największych ‚radio-lubnych’ przebojów grupy – „Cruising California (Bumpin’ In My Trunk)”.

Tracklista:

1. The Future Is Now
2. Secrets From The Underground
3. Days Go By
4. Turning Into You
5. Hurting As One
6. Cruising California (Bumpin’ In My Trunk)
7. All I Have Left Is You
8. OC Guns
9. Dirty Magic
10. I Wanna Secret Family (With You)
11. Dividing By Zero
12. Slim Pickens Does The Right Thing And Rides The Bomb To Hell

Prezentujemy singiel promujący najnowszy album grupy:

Sony Music Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 − = siedem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 808 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony