Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Luxtorpeda na CRF 2012

Luxtorpeda na CRF 2012

24 sierpnia rusza kolejna edycja Cieszanów Rock Festiwal. Na festiwalu okrzykniętym podkarpackim Woodstockiem nie zabraknie muzycznej reprezentacji Poznania. W dniu otwierającym imprezę zagra prawdziwa petarda, nowa formacja Roberta Friedricha „Litzy” – Luxtorpeda

Cieszanów Rock Festiwal cieszy się coraz większym powodzeniem wśród rockowych melomanów z całej Polski. W zeszłym roku trzydniowy Cieszanów Rock Festiwal odwiedziło 15 tysięcy ludzi.

Program kolejnej odsłony CRF zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Podczas trzydniowego festiwalu zagra dwadzieścia zespołów reprezentujących szerokie spectrum rockowej muzyki. Niekwestionowaną gwiazdą tegorocznej edycji  będzie punkowa legenda ze Szkocji  – The Exploited. Weterani punkowego grania po raz pierwszej w swojej długoletniej historii zawitają na Podkarpacie.  Nowością w naszym stronach będą również koncerty założonej przez Roberta „Litzę” Friedricha Luxtorpedy, nowej formacji Piotra Banacha –  Ludzi Mili oraz czeskiej grupy Pipes and Pints. Na festiwalu nie zabraknie także kapel z najwyższej półki rodzimego rocka. Do Cieszanowa zawitają m.in. Lao Che, Coma, Apteka  i T. Love. CRF to także świetna okazja do zapoznania się z artystami spoza muzycznego mainstreamu. W tym roku do Przeglądu Młodych Zespołów zgłosiły się 103 zespoły nie tylko z całej Polski, ale również z Wielkiej Brytanii, Litwy, Białorusi. Wybrane grupy zagrają na SCENIE ALTERNATYWNEJ i zawalczą o występ na DUŻEJ SCENIE.  Najlepsze kapele przeglądu zostaną także nagrodzone markowym sprzętem muzycznym.

Podkarpacki festiwal to nie tylko rockowe szaleństwo, ale także rekreacja na najwyższym poziomie. Program imprezy urozmaicą sportowe konkursy, akcje promujące czytelnictwo „Uwolnij książkę” i warsztaty gitarowe organizowane w Strefie Aktywności działającej przy polu namiotowym.
Poza bogatym programem festiwalowiczów ucieszą także niskie ceny biletów. Karnet na trzy dni w przedsprzedaży kosztuje 50 zł, w dniu imprezy 60 zł. Bilety jednodniowe  w przedsprzedaży kosztują 20 zł, w dniu imprezy 25 zł. Za karnety trzydniowe na pole namiotowe trzeba będzie zapłacić 10 zł od osoby.

Promocja: tylko do końca maja 500 sztuk karnetów w cenie 40 zł każdy !

Więcej informacji na oficjalnej stronie festiwalu : www.cieszanowrockfestiwal.pl

oraz facebooku : www.facebook.com/pages/Cieszan%C3%B3w-Rock-Festiwal/144119215657634

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


pięć + 6 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony