Jestes tutaj: Home » SPORT » Katarski inwestor w Legii?

Katarski inwestor w Legii?

EURO 2012, które organizuje Polska wspólnie z Ukrainą sprawia, iż nasza rodzima piłka staje się coraz bardziej atrakcyjna dla inwestorów.

Nie jest tajemnicą, że warszawski klub chciałby pozbyć się części akcji i zachować pakiet większościowy. Katarski inwestor, który jest okryty nutą tajemniczości przez warszawski klub,  najprawdopodobnie są to linie lotnicze miałby przeznaczyć sporą sumę na rzecz klubu wykupując sporą część udziałów. Według ostatnich doniesień sponsorem, który jest zainteresowany warszawskim klubem są Tureckie linie lotnicze( pretendujące również do wykupu Polskich Linii Lotniczych LOT) oraz katarskie linie lotnicze. Warszawski klub w ostatnim czasie zmienił trenera i na stanowisku Macieja Skorży pojawił się po przeszło dwóch latach Jan Urban. Koncern ITI jest już zmęczony inwestycją w klub, który według zamierzeń miał awansować do Ligi Mistrzów i dzięki niej generować dochody. W przypadku konkretnej oferty cały pakiet akcji klubu jest do „wzięcia” cena jaką miałby zapłacić nowy sponsor to 200 mln złotych. Nowy sponsor gdyby transakcja doszła do skutku byłby pierwszym w polskiej piłce z tego regionu. Widać, że nasz kraj i polska piłka są coraz bardziej doceniane w świecie. Zatem można przypuszczać, że takie inwestycje nie będą w Polsce rzadkością.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dwa + 3 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 277 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony