Jestes tutaj: Home » FILM » Bob Marley w Multikinie

Bob Marley w Multikinie

4. czerwca Multikino i Best Film zapraszają na wyjątkowe muzyczne wydarzenia „Marley – one love”. Na uczestników koncertu czekają największe przeboje Boba Marleya i potężna dawka dobrej energii z Jamajki.

W poniedziałkowy wieczór sale kinowe Multikina przepełnią się muzyką reggae. Już 4 czerwca odbędzie się pokaz filmu pt. „Marley”, w reżyserii nagrodzonego Oscarem Kevina Macdonalda.

„Marley” to barwna podróż do świata muzyki, miłości, radości i jedności ponad podziałami. Taki świat przez 36 lat swojego życia tworzył Bob Marley i zarażał nim miliony ludzi na wszystkich kontynentach. Król reggae, nazywany prorokiem Rasta, kochał kobiety, futbol i marihuanę, ale jego największą miłością była muzyka. Z jego ideami dorastają kolejne pokolenia. On sam ma miliony fanów na Facebooku, a jego piosenki miliardy odtworzeń na YouTube.

Muzyka reggae, która niesie przesłanie i teksty, które sprawiają, że jest ważna już 4. Czerwca o 20.00 w Multikinie. Bilety w cenie 25 zł.

Multikina, w których będzie grany film: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Więcej informacji na stronach www.i-film.eu oraz www.multikino.pl.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 − trzy =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 808 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony