Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Aerosmith wracają

Aerosmith wracają

Ostatni odcinek amerykańskiej edycji programu „Idol” potwierdził to, co wszyscy podejrzewali już od dawna: Aerosmith wracają!

 Słynny zespół Stevena Tylera i Joe Perry’ego nie tylko wykonał na żywo nowy singiel „Legendary Child” ale ogłosił też tytuł i datę premiery nowej studyjnej płyty: „Music From Another Dimension” trafi na półki sklepowe na całym świecie 27 sierpnia. Wspomniany singiel dostępny jest już w serwisie iTunes, a odsłuchać można gopod tym adresem: http://soundcloud.com/aerosmith/legendary-child.

Aerosmith ruszają też w letnią trasę koncertową, która a rozpocznie się 16 czerwca i na razie obejmie wyłącznie Stany Zjednoczone.

Zespół Aerosmith to żywa legenda rocka – w swojej ponad 40-letniej karierze muzycy sprzedali już ponad 150 milionów płyt, zdobyli liczne nagrody w tym 4 Grammy, 10 MTV Video Music Awards i 7 American Music Awards.  W 2001 roku zostali wprowadzeni do prestiżowego Rock and Roll Hall of Fame. Praktycznie w każdej dekadzie działalności wydawali albumy, które trafiły do kanonu światowego rocka, przynosząc takie przeboje jak „Walk This Way”, „Livin’ On The Edge”,  „Crying’”, „Crazy” czy „I Don’t Wanna Miss A Thing”. Ich ostatni studyjny album „Honkin’ On Bobo” ukazał się osiem lat temu.

Tracklista Music From Another Dimension :

1. What Could Have Been Love
2. Beautiful
3. Street Jesus
4. Legendary Child
5. Oh Yeah
6. We All Fall Down
7. Another Last Goodbye
8. Out Go the Lights
9. Love Three Times a Day
10. Closer
11. Shakey Ground

Sony Music Poland
12. Love a Lot
13. Freedom Fighter
14. Up on the Mountain

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dwa × = 16

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 813 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony