Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Graffiti – sztuka miasta 3 w Łodzi

Graffiti – sztuka miasta 3 w Łodzi

Łódzki Dom Kultury od kwietninia do lipca tego roku przeprowadzi w Łodzi cykl warsztatów street artu wzbogacony elementami wokalno – muzycznymi.

Warsztaty rozpoczynają się od teoretycznego przygotowania uczestników przez wykładowców łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz – Jacka Czekańskiego i Tomasza Musiała. Warsztaty dotyczyć będą nie tylko projektowania plastycznego, m.in. posługiwania się rysunkiem i kolorem, ale także poruszać będą problemy szacunku dla zastanej architektury oraz poszanowania własności publicznej i prywatnej.

Na projekt złożą się również zajęcia dla kadr kultury. W trakcie warsztatów wprowadzających, grupy nauczycieli, pedagogów i animatorów kultury ze wszystkich uczestniczących w projekcie miast, zostaną przeszkolone w celu dalszego przekazywania młodzieży wiedzy o szeroko rozumianej sztuce street artu.

Wszystkie etapy projektu „Graffiti – sztuka miasta 3” wzbogacać będą imprezy o charakterze rodzinnego festynu z happeningami, zabawami artystycznymi i konkursami oraz spotkaniami z twórcami street artu, hip-hopu i beatboxu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 2 = sześć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 277 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony