Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Wypadek tira przewożącego alkohol

Wypadek tira przewożącego alkohol

Tir przewożący alkohol wypadł z drogi i wpadł do rowu w miejscowości Nowe Grobice w woj. Mazowieckim. Wypadek miał miejsce  na drodze krajowej nr 50. Na czas usuwania z jezdni ładunku i przewróconego samochodu droga była zablokowana.

Do wypadku doszło około godziny 6:30 w miejscowości Nowe Grobice. Samochód ciężarowy wypadł z pasa ruchu, w konsekwencji wjechał do rowu. Droga na długi czas była zablokowana, gdyż trwała akcja przeładowywania a następnie wyciągania samochodu z rowu. Policja wyznaczyła objazdy i kierowała ruchem z Góry Kalwarii na Warkę, oraz od strony Grójca w kierunku Chynowa,- taki komunikat podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Ruch na drodze został wznowiony około godziny 12:00. Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Grójcu w wypadku nikt nie ucierpiał, jedynie kierowca tira został ukarany mandatem w wysokości 200 zł za niedostosowanie prędkości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 − sześć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 209 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony