Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Wirtualne rozmowy

Wirtualne rozmowy

Czasami potrzebujemy zwyczajnie się wygadać. Mieć takiego wirtualnego przyjaciela, który wysłucha naszych rozterek i problemów, czy też doradzić pewnej dziewczynie, która żyje gdzieś  tam w jakiejś strefie czasowej i jest do nas łudząco podobna.

Skąd Ty to znasz, też tak czasem masz, także potrzebujesz podzielić się jakimś odkryciem, zaprezentować ciekawe badania, opowiedzieć jakąś książkę czy film…pozwolę sobie rozpocząć właśnie zbiór takich tematów…gdzie, zarówno kobiety jak i mężczyźni będą mogli zamyślić się, zastanowić, przeczytać, uśmiechnąć się pod nosem, a może i czasem uronić jakąś łzę.

Wyobraź sobie zbiór nigdy tak naprawdę niewysłanych listów, których adresatem może być każdy. Poczuj się kimś wyjątkowym, że to właśnie tobie jest dane odkryć pewne sekrety i prawdy na których opiera się wszechświat.

Przeczytałam mnóstwo książek, właściwie ciągle czytam jakieś poradniki, artykuły i e-booki, obejrzałam bardzo wiele różnorodnych filmów i w końcu przeżyłam już całkiem sporo, chociaż jeszcze wiele przede mną.

Właśnie tutaj chciałabym się podzielić z Tobą tym z czym sama zapoznałam się przez ten czas. Będą tu więc fragmenty rzadkich książek, przemyślenia, porady i złote myśli na każdą okazję.

Cykl podzieliłam na dwie zasadnicze części: tę przeznaczoną dla kobiet i tę którą miałam ochotę powiedzieć jakiemuś mężczyźnie. No ale nie pomyśl, że będąc 100% kobietą, nie możesz przeczytać listów skierowanych do facetów. Masz ochotę przeczytaj. To działa także w drugą stronę. Panowie zapewniam was, że przy niektórych babskich listach uśmiejecie się to łez. W końcu panie to wyjątkowo skomplikowane osoby. Macie ochotę na więcej… jeśli tak – zapraszam do pasjonującej lektury…

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 × = dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 139 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony