Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Rozmowy z przyjaciółką – Zawsze jest jakiś początek

Rozmowy z przyjaciółką – Zawsze jest jakiś początek

Facet znowu puścił cię kantem. Zrozpaczona zjadasz kolejną porcję lodów, popijając trzecią szklanką mdłej od cukru coca-coli. Stop, moja droga…to nie jedyny i możliwy do realizacji scenariusz.

Chyba nie chcesz totalnie się załamać i za pół roku przypominać małego hipopotama. Odłóż kolejny idiotyczny poradnik. Tak, tak ten z gatunku co znowu zrobiłam nie tak i gdzie popełniłam błąd. Nie analizuj, nie roztrząsaj i nie dramatyzuj.

Wiem dobrze, co czujesz (przerabiałam to w przeszłości) ale wyobraź sobie, że to jeszcze nie koniec świata. Od dziś cały męski świat (no dobrze, dobrze nie przesadzajmy połowa męskiego świata, (zwłaszcza ta szarmancka i elektryzująca spojrzeniem, może paść do twych stóp). Wiesz, że możesz być panią sytuacji i rozdawać karty. Wyobraź sobie, że od dzisiaj to Ty będziesz na górze i nie mam na myśli wyrafinowanej pozycji.

Chcesz poczuć się jak królowa, poczuć władzę, respekt i męski szacunek. Wyobraź sobie, że to możliwe i realne, musisz tylko się przeprogramować. Tak, tak dobrze przeczytałaś, droga przyjaciółko… wyobraź sobie, że kluczem do sukcesu są trzy proste słowa: „MYŚL JAK FACET”.

Nie tak dawno zakochałam się w mężczyźnie idealnym: młodym, przystojnym, metr osiemdziesiąt wzrostu, odnoszącym sukcesy, niesamowicie dowcipnym, troskliwym i wiernym…Wiedziałam, że jest wyjątkowy już w chwili gdy go poznałam. Rano w dniu naszej pierwszej randki, dostałam cynk, że ma reputację „podrywacza”. Nie dlatego, że w głębi duszy jest kawałem drania, lecz dlatego że nie spotkał dotąd kobiety na tyle wyjątkowej, by się przy niej ustatkować. Błyskawicznie uświadomiłam sobie, że pragnę być tą dziewczyną, dla której straci głowę…pierwszą, którą naprawdę pokocha. Żeby jednak uznał mnie za kogoś takiego, musiałam całkowicie zmienić sposób zachowania. Postępować wbrew wszystkiemu, do czego przywykł, inaczej niż wszystkie dziewczyny przede mną. Prawdę mówiąc, mój serdeczny przyjaciel nawet zapytał: „Skoro setki pięknych kobiet nie potrafiły złowić tego gościa, jak zamierzasz to zrobić?” Zastanowiłam się. Potem pomyślałam jeszcze raz. Doszłam do wniosku, że jedynym sposobem pokonania innych kobiet jest unikanie błędów, które one popełniły. No wiecie, tych fatalnych błędów, które robi większość dziewczyn na początkowym etapie znajomości. Co zatem zrobiłam? To było przeciwieństwo tego, co w gruncie rzeczy gubiło wszystkie dziewczyny przede mną, ponieważ aby usidlić tego konkretnego mężczyznę, nie mogłam myśleć jak dziewczyna. Musiałam myśleć…jak facet!”


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden × 9 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 541 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony