Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Sposoby na nudę w kilkuletnim związku

Sposoby na nudę w kilkuletnim związku

Nie masz czasem wrażenia, że coś się między wami zmieniło? Rozmowa jakoś  się nie klei, często wściekacie się na siebie bez przyczyny? Może to oznaczać kryzys w waszym związku. Zazwyczaj powodem jest rutyna. Oto kilka sprawdzonych rad by naprawić bądź ustrzec się  nudy we dwoje.

  • Ciekawą propozycję dla par przechodzących kryzys, a chcących spędzić wyjątkowy weekend we dwoje, podczas którego na nowo rozpalą płomień miłości.
  • Warto pamiętać, że wspólna pasja łączy i pozwala na uwolnienie się od stresu i pobycie razem.
  • Możesz również zaproponować partnerowi, by chociaż raz w tygodniu spędzał dzień tylko z Tobą w kinie, na pikniku czy romantycznej kolacji.
  • Pamiętajcie, że erotyczna fantazja nie jest darem danym człowiekowi raz na zawsze. Uwodzicielska bielizna, ulubione wino do pościelowej muzyki, afrodyzjaki, wspólna kąpiel, jest wiele pomysłów na udany wieczór.
  • Dotąd można mówić o szczęśliwym związku, dopóki istnieje intymna więź pomiędzy dwojgiem ludzi. Warto ja podtrzymywać. Trzymajcie się za ręce, dotykajcie się, całujcie na przywitanie.
  • Przypomnijcie sobie sztukę flirtu – adorujcie się, nie żałujcie sobie komplementów.
  • Przynajmniej w weekend obudź partnera śniadaniem do łóżka to z pewnością zagwarantuje udany poranek.
  • Całujcie się codziennie, rano, przed sen, po pracy. Pocałunki w locie umacniają związek, przypominają o więzi, która was łączy.

Podane prze mnie rady z pewnością urozmaicą związek i pozwolą wrócić do pierwszy, jakże emocjonujących, chwil z ukochaną osobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× siedem = 42

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 598 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony