Jestes tutaj: Home » FILM » Jason Gedrick w „Dexterze”

Jason Gedrick w „Dexterze”

Jason Gedrick, znany z ról w takich produkcjac,h jak „Ally McBeal” czy „Luck”, dołączy do obsady jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Aktor pojawi się w siódmym sezonie „Dextera”.

Serial „Dexter” opowiada o życiu seryjnego mordercy, który zabija według swojego uznania tych, którzy na to zasłużyli, jednocześnie walcząc ze swoimi metodami. Na co dzień pracuje zresztą w laboratorium policyjnym i nikt nie wie o jego nocnych poczynaniach. A właściwie prawie nikt. „Spokojne” życie głownego bohatera zmienia się, kiedy wkracza w nie morderca z ciężarówki-chłodni, który wie o Dexterze więcej, niż można by się spodziewać.

Jason Gedrick wcieli się w serialu w postać managera klubu ze striptizem. Pierwszy odcinek siódmego i najprawdopodobniej przedostatniego sezonu „Dextera”, w którym zobaczymy aktora, wejdzie na antenę we wrześniu.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 2 = siedem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 139 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony