Jestes tutaj: Home » MISZ MASZ » Fotografia » Koncertowa Fotografia Roku 2012

Koncertowa Fotografia Roku 2012

Konkurs na Koncertową Fotografię Roku 2012 organizowany przez agencję Music Foto Kolektiv został rozstrzygnięty. Wyniki podano 18 maja w warszawskim klubie Cud Nad Wisłą.

Była to trzecia edycja konkursu, w którym wyłaniane są najlepsze fotografie z koncertów. Kiedy konkurs zorganizowano po raz pierwszy, miał być wydarzeniem głównie towarzyskim i wzięło w nim udział dwudziestu fotografów z całej Polski. Zdjęcia dzielone są na dwie kategorie: Pro i Open. W tegorocznej edycji zgłoszono 100 fotografii ocenianych przez profesjonalne jury, w skład którego weszli między innymi dziennikarze muzyczni i organizatorzy koncertów.

W kategorii Pro w tym roku wygrał Paweł Wygoda ze zdjęciem „Yamato”, z kolei w kategorii Open triumfował Marek Wilczek z fotografią przedstawiającą Vasco Ramosa z zespołu More Than A Thousand.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem − = 7

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 139 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony