Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Jest już klip Piotra Karpieni

Jest już klip Piotra Karpieni

Pamiętacie zmagania Piotra Karpieni w 4 edycji programu Mam Talent? Agnieszka Chylińska wyraziła w jednym z odcinków swoją opinię na temat talentu Piotra:

– „W dobie wokalistów, którzy bardziej martwią się o lakier do paznokci, ty jesteś dla mnie przedstawicielem starej szkoły męskiego wokalu”.

Debiutancka płyta tandemu Karpienia/Cisło już w sklepach, a my z przyjemnością prezentujemy nieco przewrotny teledysk, który powstał do 2 singla z tej płyty, do nostalgicznej ballady „W pościeli z łez”. Tak o wideoklipie mówi Piotr Karpienia:

„Pomysł na teledysk i scenariusz to dzieło Jacka Kosciuszko. Historia przedstawiona w klipie jest przewrotnym potraktowaniem tekstu piosenki. Miłość przedstawiona w utworze dzięki obrazom nabiera przesadnego i chorego wymiaru. Myślę, że całkiem dobrze poradziłem sobie w swoim aktorskim debiucie. Sama praca nad kręceniem zdjęć, to zajęcie męczące, szczególnie gdy biega sie po lesie cały dzień, z zawiązanymi z tyłu rękoma,… ale też daje to … mnóstwo przyjemności.”

Sony Music Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 − jeden =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony