Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Armin proponuje swój hymn na EURO 2012

Armin proponuje swój hymn na EURO 2012

Przed EURO 2012 pojawiło się wiele utworów pretendujących do miana hymnu tego wielkiego piłkarskiego święta, które odbędzie się w Polsce i na Ukrainie. Armin Van Buuren stworzył alternatywną, klubową produkcję dla wszystkich fanów piłki nożnej.

Armin Van Buuren – niekwestionowany król muzyki Trance prezentuje swój własny, nieoficjalny hymn na EURO 2012! Nie jest to pierwsze „piłkarskie wyzwanie” słynnego Holendra. Wydany w roku 2007 utwór „Rush Hour” został wybrany oficjalnym hymnem Młodzieżowych Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Singiel o krzykliwym tytule „We Are Here To Make Some Noise” to prawdziwa taneczna petarda z elementami wuwuzeli, szalejącej publiczności i niesamowitym, wpadającym w ucho energetycznym motywem przewodnim. Armin Van Buuren udowadnia, że piosenka promująca wielkie sportowe święto może być także doskonałym klubowym przebojem. Tak więc nie czekajmy już dłużej, tylko włączmy „Play” i zacznijmy imprezować, bo jesteśmy tu po to aby narobić wielkiego hałasu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 × = sześćdziesiąt cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 139 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony