Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowy singiel Mike’a Ruocco – Too Late

Nowy singiel Mike’a Ruocco – Too Late

Na scenie muzycznej zadebiutował w wieku 12 lat. To dość wcześnie, chociaż znamy przypadki chłopców którzy zaczynają śpiewać i odnosić sukcesy już w przedszkolu.

Początkowo założył zespół z kolegami ze szkoły, który nazywał się Plunge, z czasem załoga zyskała dość mocną pozycję na terenie Baltimore (stamtąd pochodziła cała ekipa). Po kilku latach wspólnego grania Mike dołączył do zespołu SR-71. Był tam wokalistą i grał na basie. Jednak zmiany nie okazały się długotrwałe i w 2004 roku muzyk wrócił do pierwotnego Plunge. Był to także czas, kiedy formacja podpisała kontrakt z Columbia Records oraz ukazał się drugi krążek zespołu, „Hometown Hero”(debiutancki ukazał się dwa lata wcześniej i nosił tytuł „Understand”).

Ruocco współpracował jednocześnie z wieloma muzykami. Tworzył utwory, był współproducentem utworów dla takich sław  jak Mitch Allan, Jack Blades, Jani Lane czy Duff McKagan. Wraz z producentem i kompozytorem piosenek, Scottem Stevensem, Ruocco wydał w 2010 roku album „Damage Control” ale płyta ukazała się tylko w Japonii. Obecnie muzyk pracuje nad nowym materiałem. W połączeniu z wybranymi utworami z płyty „Damage Control” ma się on ukazać na nowej płycie Mike’a zapowiadanej na ten rok.

Dziś możemy posłuchać najnowszego singla pod tytułem „To Late”.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


− 2 = sześć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 323 140 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony