Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowy singiel Mike’a Ruocco – Too Late

Nowy singiel Mike’a Ruocco – Too Late

Na scenie muzycznej zadebiutował w wieku 12 lat. To dość wcześnie, chociaż znamy przypadki chłopców którzy zaczynają śpiewać i odnosić sukcesy już w przedszkolu.

Początkowo założył zespół z kolegami ze szkoły, który nazywał się Plunge, z czasem załoga zyskała dość mocną pozycję na terenie Baltimore (stamtąd pochodziła cała ekipa). Po kilku latach wspólnego grania Mike dołączył do zespołu SR-71. Był tam wokalistą i grał na basie. Jednak zmiany nie okazały się długotrwałe i w 2004 roku muzyk wrócił do pierwotnego Plunge. Był to także czas, kiedy formacja podpisała kontrakt z Columbia Records oraz ukazał się drugi krążek zespołu, „Hometown Hero”(debiutancki ukazał się dwa lata wcześniej i nosił tytuł „Understand”).

Ruocco współpracował jednocześnie z wieloma muzykami. Tworzył utwory, był współproducentem utworów dla takich sław  jak Mitch Allan, Jack Blades, Jani Lane czy Duff McKagan. Wraz z producentem i kompozytorem piosenek, Scottem Stevensem, Ruocco wydał w 2010 roku album „Damage Control” ale płyta ukazała się tylko w Japonii. Obecnie muzyk pracuje nad nowym materiałem. W połączeniu z wybranymi utworami z płyty „Damage Control” ma się on ukazać na nowej płycie Mike’a zapowiadanej na ten rok.

Dziś możemy posłuchać najnowszego singla pod tytułem „To Late”.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 × = trzy

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 808 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony