Jestes tutaj: Home » MUZYKA » „Pełnia” według Magdy Steczkowskiej

„Pełnia” według Magdy Steczkowskiej

24 lutego na sklepowe półki trafił nowy album Magdy Steczkowskiej & Indigo, zatytułowany „Pełnia”. Promuje go utwór „Nie prowokuj mnie”.

Zastanawiałam dlaczego tytuł „Pełnia”… może dlatego, że artystka czuję się spełniona jako  kobieta, wokalistka, matka, żona, przyjaciółka…a może dlatego, że stara się żyć pełnią życia. „Pełnia” to także taki magiczny czas, kiedy można wyśpiewać, to co gra nam w duszy, otworzyć się na ludzi i muzykę. To czas pełen magii i tajemnicy, ale to także coś zmysłowego, kobiecego… wszak jakaś cząstka kobiecej duszy czuje pełnię szczęścia i chce to pokazać innym poprzez słowa i dźwięk.

Płyta jest pełna rockowych brzmień, ale znajdują się na niej również spokojne melodie. W większości autorką tekstów jest sama Magda Steczkowska, dlatego jest to płyta bardzo kobieca. Kompozytorami utworów są Tomasz Banaś oraz Piotr Siejka, który zajął się również produkcją płyty.

Mnie osobiście urzekły utwory: „Pewność”, „Zapamiętam”, „Ślad”, „Niczego więcej” oraz „Nie prowokuj mnie”.

Tracklista:

1. Nie prowokuj mnie
2. 0-1 dla niej
3. Ten moment
4. Zapamiętam
5. Ja-Ty-Ona
6. Droga
7. Pierwszy raz
8. Ślad
9. Niczego więcej
10. Biały puch
11. Pewność

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem × = 49

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 813 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony