Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Recenzja płyty Adama Lamberta „Trepassing”

Recenzja płyty Adama Lamberta „Trepassing”

Według ankiety serwisu Idolator, nadchodząca płyta „Trespassing” Adama Lamberta to najbardziej oczekiwany krążek 2012 roku.

15. maja w sklepach ukazała się najnowsza płyta wykonawcy i jest ona obecnie jedną z najbardziej pożądanych płyt. Jej sprzedaż ciągle rośnie i z dnia na dzień jest coraz wyższa. Krążek budzi duże zainteresowanie, ciekawość, a po przesłuchaniu całej płyty zachwyt.

Długo zbierałam się do jej przesłuchania, jakoś nie byłam przekonana do tego artysty, jednak po usłyszeniu wszystkich piosenek wiedziałam, że muszę mieć płytę w swojej kolekcji! Uzależniłam się od tej płyty, mogłabym jej słuchać bez przerwy. Płyta, tak jak poprzednia, utrzymana jest w stylu pop. Dużo na niej energetycznych kawałków, które w mig wpadają w ucho. Moim zdaniem ta płyta jest bardziej świadoma i dojrzalsza, słychać na niej pomoc innych artystów. Adam Lambert do współpracy zaprosił m.in. Benny’ego Blanco, Bonnie McKee, Nile’a Rogersa, Sama Sparro, Bruno Marsa czy Nikkę Costa. Dzięki pomocy tych artystów płyta jest bardziej interesująca, można w niej dostrzec różne style. Mnie najbardziej do gustu przypadły piosenki Nirvana, ShadyNaked Love, a najbardziej utkwił mi w pamięci kawałek Trespassing.

Mam nadzieję, że płyta dalej będzie się tak dobrze sprzedawać, a podczas wakacji wiele osób będzie się przy niej świetnie bawiło. Mimo że na początku byłam sceptycznie nastawiona do „Trepassing” teraz z pełną świadomością polecam ją wszystkim!


 


One comment on “Recenzja płyty Adama Lamberta „Trepassing”

  1. Lisuuu on said:

    Jeśli jesteś zainteresowany/a KONCERTEM ADAMA LAMBERTA W POLSCE w związku z nadchodzącym Trespassing Tour to proszę o wypełnienie oficjalnej ankiety! moje-ankiety.pl/respond-30023.html To bardzo ważne żeby zebrać jak najwięcej podpisów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 5 = siedem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 209 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony