Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Iza Lach we wspólnym utworze ze Snoop Doggiem

Iza Lach we wspólnym utworze ze Snoop Doggiem

Po świeżym jeszcze sukcesie Radzimira Dębskiego, który wygrał konkurs organizowany przez Beyonce na nagranie remixu jej piosenki „End Of Time”, pojawiła się kolejna miła niespodzianka. Młoda wokalistka Iza Lach może pochwalić się wspólnym utworem z samym Snoop Doggiem.

Raper opublikował na portalu soundcloud.com utwór „Set It Off”, w którym usłyszeć można wokal Izy. Wokalistka za pośrednictwem Facebooka wytłumaczyła, jak to się stało. Okazuje się, że Iza wzięła udział w konkursie zorganizowanym dwa tygodnie temu przez Snoop Dogga. Efekt tak mu się spodobał, że postanowił zamieścić utwór w sieci.

23-letnia Iza Lach zadebiutowała w 2008 roku albumem „Już czas”. Kolejną płytę pod tytułem „Krzyk” nagrała w 2011 roku. Artystka otrzymała za nią nominację do Fryderyka w kategorii Najlepszy Album Pop.

„Set It Off” Snoop Dogga i Izy Lach usłyszeć można tutaj: http://soundcloud.com/snoopdogg/setitoffiza

 

 

 

http://www.mmlodz.pl/393478/2011/11/16/iza-lach-nie-czuje-rozdwojenia-jazni-wywiad?category=news

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 − jeden =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 813 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony